Home
XIV Targi Edukacyjne


Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych oraz nauczycieli i rodziców na XIV Targi Edukacyjne, które odbędą się 15 lutego 2018 r. w godz. 10.30-13.30 w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu. Patronat honorowy nad targami objął Starosta Sierpecki – pan Jan Laskowski. Uroczyste otwarcie odbędzie się o godz. 10.30.

Cieszące się ogromnym zainteresowaniem targi edukacyjne od lat dostarczają młodzieży obszernych informacji, które niezbędne są do świadomego wyboru dalszej drogi kształcenia. Stanowią one swoistą giełdę edukacji, podczas której swoją ofertę zaprezentuje kilkanaście publicznych i niepublicznych uczelni, szkół policealnych oraz inne instytucje. Poprzez tę formę promujemy ideę świadomego wyboru drogi edukacyjnej, która prowadzi w późniejszym efekcie do wyboru zawodu.

Bardzo prosimy o potwierdzenie telefoniczne uczestnictwa grup młodzieży pod opieką nauczycieli, godziny do dnia 5 lutego 2018 r. w sekretariacie szkoły tel. 275-22-01 lub na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .