Home Aktualności Wydarzenia 2008/2009 Finał X Edycji Konkursu Zycie pszczół na tle środowiska naturalnego
Finał X Edycji Konkursu Zycie pszczół na tle środowiska naturalnego

Dnia 5 czerwca 2009 r. w MSCDN w Płocku odbyło się podsumowanie X edycji konkursu. Jak przystało na jubileusz, sekretarz konkursu – pani Joanna Pocałuń, dokonała krótkiego podsumowania dotychczasowych edycji, któremu towarzyszył pokaz slajdów. Część artystyczną pt. „O pszczołach na wesoło” przygotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gójsku. Wśród zaproszonych gości, oprócz laureatów, znaleźli się również sponsorzy oraz członkowie związku pszczelarzy.
Nadesłane przez uczestników konkursu prace plastyczne – postery z tegorocznej edycji oraz z lat poprzednich stanowiły dekorację pomieszczeń.
Plakaty zachwycały pomysłowością, sposobem prezentacji, estetyką wykonania, poprawnością merytoryczną przedstawianych tematów – to główne kryteria oceny prac przez jury.
W gronie nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Maciej Krawczyk z kl. I  C zajął I miejsce a Angelika Klimkiewicz z kl. I  B zajęła II  miejsce.
Opiekunem w/w uczniów jest nauczyciel biologii p. Marzanna Urbańska.