facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2008/2009 XVII Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK w Ciechanowie
XVII Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK w Ciechanowie

W dniu 21 maja pięcioosobowa grupa męska reprezentowała nasze liceum na etapie okręgowym XVII Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK w Ciechanowie. 
Grupa w składzie : Piotr Lorenc, Krzysztof Zduniak, Michał Danik, Maciej Iwiński oraz Miłosz Waśko zajęła zaszczytne III miejsce na podium. Na uwagę zasługuje fakt że jest to pierwsze takie osiągnięcie naszych licealistów w tej dziedzinie. Opiekunem grupy ratowniczej naszego liceum jest nauczyciel biologii pani profesor Krystyna Witkowska.
Do zawodów stanęło 15 grup ratowniczych z całego województwa Mazowieckiego. Stacje kontrolne były rozmieszczone według określonej trasy. Wszyscy zawodnicy oprócz rywalizacji między sobą, musieli walczyć z kapryśną pogodą. Jednak opłacało się, III miejsce to już nie lada wyczyn. Życzmy sobie coraz więcej takich wyników.

Ps. Chętni chcący wziąć udział w zawodach, proszeni są o zgłaszanie się we wrześniu nowego roku szkolnego do pani profesor Krystyny Witkowskiej.