facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2008/2009 218 Rocznica Konstytucji 3 Maja
218 Rocznica Konstytucji 3 Maja

Dnia 27 kwietnia odbył się w naszej szkole apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Miał on na celu przybliżenie wszystkim uczniom jakże trudnej historii Polski, która odzyskała niepodległość po 123 latach niewoli. Apel ten przygotowany został przez uczniów klasy Ic pod opieką sorek: Joanny Kosiorek oraz Marleny Peplińskiej. O oprawę muzyczną zadbał nasz szkolny zespół "Duszki" przygotowany przez p. Dorotę Nawrocką.