facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2008/2009 Spotkanie z panem Burmistrzem
Spotkanie z panem Burmistrzem

Dnia 27.04.2009 r. na zaproszenie młodzieżyLiceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiegow Sierpcu przybył do naszej szkoły  Burmistrz Miasta Sierpc – pan Marek Kośmider.Spotkanie zorganizowała grupa uczniów działających w ramach projektu „Jak działa moja gmin@?” realizowanego przez Polską Fundację im. Roberta Schumana.Spotkanie prowadzili uczniowie: Joanna Bugowska i Tomasz Kowalski z klasy II B . Prowadzący na początku spotkania przedstawili i serdecznie powitali gościa, który z otwartością przyjął nasze zaproszenie, później nastąpiło krótkie wprowadzenie w temat imprezy: kilka słów o samorządzie gminnym oraz projekcja filmu promującego miasto Sierpc.W drugiej części spotkania młodzież zadawała nurtujące ich pytania dotyczące działalności samorządu lokalnego w naszym mieście.Na końcu spotkania zabrała głos Pani DyrektorEwa Nowakowska. Podziękowała serdecznie panu Burmistrzowi za przyjęcie zaproszenia i podkreśliła fakt, iż pan Burmistrz jest absolwentem naszej szkoły i zawsze bardzo chętnie uczestniczy  i wspiera w różnych działaniach młodzież naszego liceum.