Home Aktualności Wydarzenia 2010/2011 Wspomnień czar… Bal Rocznicowy Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

24 czerwca 2011 to data, która na stałe wpisała się w historię Liceum. Tego dnia w murach szkoły spotkały się wspomnienia, beztroskie lata młodości, radość i życiowe doświadczenia. Swoją obecnością zaszczyciło nas na Rocznicowym Balu z okazji 95-lecia istnienia Liceum liczne grono Absolwentów, Wychowawców kolejnych pokoleń młodzieży oraz Grono Pedagogiczne byłych
i obecnych nauczycieli. Spotkali się wspólnie Ci dla których „Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia” (Guy de Maupassant).

W sposób szczególny przywitała wszystkich obecnych Absolwentka Liceum i jednocześnie Dyrektor Szkoły Pani Ewa Nowakowska. Były kwiaty, podziękowania, wzruszenia, muzyczna dedykacja w wykonaniu obecnych uczennic. Sentymentalne wspomnienia i rozmowy przeplatały się ze wspólną zabawą do białego rana.

95-lecie istnienia szkoły to szczególna „piątka”, „piątka”, która jest zapowiedzią Jubileuszu 100-lecia Liceum, na który już dziś wszystkich Absolwentów serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy świadomi tego, że tworzenie okazji do spotkania w murach szkoły to nie jest tylko sentyment i forma przyzwyczajenia.

Łączy nas o wiele trwalsza więź, którą przez tyle lat pielęgnujemy i szanujemy. To głęboka potrzeba współtworzenia naszej wspólnej historii. To wspólne wartości przekazywane w murach Liceum kolejnym rocznikom. Bo za nami kroczą młode pokolenia – dzieci i wnuków, którzy chcą brać to, co my możemy im dać. Bo ta nasza szkoła bez względu na nasz wiek i upływ czasu jest i będzie tym co nas łączy!