Home Aktualności Wydarzenia 2010/2011 Zakończenie roku szkolnego 2010/2011
Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

Zakonczenie roku szkolnego 2010/2011 miało charakter mniej uroczysty niż to zwykle bywa każdego roku. Uczniów w sposób szczególny pożegnali wychowawcy klas.

Powodem skromniejszego zakończenia roku był wyczekiwany od kilku miesięcy Bal Rocznicowy z okazji 95-lecia istnienia Liceum. Uczniowie już kilka dni wcześniej dekorowali szkołę, hole a także samą halę gimnastyczną w której odbył się Jubileusz.

Obchody rocznicowe nie przeszkodziły by za całoroczną pracę nagrodzić tych najlepszych, wyróżnionych białoczerwonym pasem na świadectwie i pozycjami ksiązkowymi.

W wyniku głosowania Rady Pedagogicznej pięcioro uczniów uzyskało dyplomy pochwalne. Rada Pedagogiczna także w tym roku nie zapomniała o najlepszych sportowcach, uczniach pracujących w wolontariacie, uczniach ze 100procentową frekwencją, ucznich biorących udział w konkursach przedmiotowych.

Jak co roku były chwile wzruszenia, radości i wspólna obietnica bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas dwumiesięcznego odpoczynku.