Home Aktualności Wydarzenia 2010/2011 Interdyscyplinarny Konkurs Wojewódzki CYRK. ŻYCIE
Interdyscyplinarny Konkurs Wojewódzki CYRK. ŻYCIE

19 czerwca 2011 roku obyło się uroczyste wręczenie nagród w Interdyscyplinarnym Konkursie Wojewódzkim „Cyrk. Życie”, zorganizowanym przez Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej w Warszawie. Konkurs został ogłoszony w kilku kategoriach (literacka, fotograficzna, multimedialna, plastyczna), a do udziału w nim zaproszono uczniów wszystkich typów szkół i placówek oświatowych z terenu województwa mazowieckiego. Wśród nagrodzonych znalazła się młodzież naszej szkoły:

Grand Prix w kategorii literackiej – Maja Zdaniewicz (klasa I F); opiekun p. Małgorzata Chalicka

I nagroda w kategorii literackiej – Justyna Lisicka (klasa I F); opiekun p. Małgorzata Chalicka

II nagroda w kategorii literackiej – Martyna Stankiewicz (klasa I B); opiekun p. Marlena Peplinska

III nagroda w kategorii plastycznej – Rafał Radkowski (klasa II B); opiekun p. Marlena Peplinska

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy !