facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2010/2011 95-lecie Naszego Liceum
95-lecie Naszego Liceum

Spotkania rocznicowe na stałe wpisały się w piękną historię Naszego Liceum. Aby ożywić wspomnienia poprzednich Zjazdów oraz rozniecić żar oczekiwania na Wielki Jubileusz 100-lecia spotkajmy się w murach "naszego ogólniaka".

Bal rozpocznie się o godz. 19:00 24 czerwca 2011 roku. Jesteśmy przekonani, że atmosfera zabawy pozwoli wrócić pamięcią do lat beztroskiej młodości. Będzie to niezapomniana okazja do spotkań z koleżankami i kolegami ze wspólnej uczniowskiej ławy oraz wychowawcami i nauczycielami, z którymi tworzyliśmy szkolną codzienność.

Serdecznie zapraszamy Koleżankę/Kolegę i z nadzieją czekamy na przybycie. Z uwagi na szerokie grono Naszych Absolwentów prosimy o przekazanie informacji o Balu Wszystkim, z którymi utrzymujecie kontakt.

Deklaracja Zjazdowa dostępna do pobrania poniżej:

DEKLARACJA ZJAZDOWA

Komitet Organizacyjny                                                                                                                                                             Dyrekcja i Rada Pedagogiczna                                                                                                                                                      Liceum Ogólnokształcącego