Home Aktualności Wydarzenia 2010/2011 95-lecie Naszego Liceum
95-lecie Naszego Liceum

Spotkania rocznicowe na stałe wpisały się w piękną historię Naszego Liceum. Aby ożywić wspomnienia poprzednich Zjazdów oraz rozniecić żar oczekiwania na Wielki Jubileusz 100-lecia spotkajmy się w murach "naszego ogólniaka".

Bal rozpocznie się o godz. 19:00 24 czerwca 2011 roku. Jesteśmy przekonani, że atmosfera zabawy pozwoli wrócić pamięcią do lat beztroskiej młodości. Będzie to niezapomniana okazja do spotkań z koleżankami i kolegami ze wspólnej uczniowskiej ławy oraz wychowawcami i nauczycielami, z którymi tworzyliśmy szkolną codzienność.

Serdecznie zapraszamy Koleżankę/Kolegę i z nadzieją czekamy na przybycie. Z uwagi na szerokie grono Naszych Absolwentów prosimy o przekazanie informacji o Balu Wszystkim, z którymi utrzymujecie kontakt.

Deklaracja Zjazdowa dostępna do pobrania poniżej:

DEKLARACJA ZJAZDOWA