Home Aktualności Wydarzenia 2010/2011 Dzień Otwarty w LO
Dzień Otwarty w LO

W dniu 29 marca 2011 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu otworzyło swoje drzwi dla absolwentów gimnazjów z terenu powiatu, miasta i gminy Sierpc. Gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z bazą dydaktyczną placówki i warunkami rekrutacji. Uczniowie Liceum – klasa II e z dużą radością i zaangażowaniem oprowadzali swoich przyszłych kolegów prezentując pracownie szkolne, halę sportową i siłownię. Gimnazjaliści podczas Dnia Otwartego dowiedzieli się, że w szkole funkcjonuje Szkolny Ośrodek Kariery, mogą korzystać z pomocy psychologa i pedagoga szkolnego lub zapisać się do Szkolnego Chóru bądź zespołu wokalno-muzycznego DUSZKI, mogą uczestniczyć w różnorodnych kołach zainteresowań, korzystać z zajęć wychowania fizycznego w ramach SKS i brać udział w wielu inicjatywach organizowanych przez szkołę. W trakcie pobytu w naszej placówce gimnazjaliści otrzymali komplety dokumentów, które obowiązują  podczas rekrutacji do klas I-ych na rok 2011/2012 w Liceum Ogólnokształcącym w Sierpcu.

Uczniów zainteresowanych rozwijaniem swoich uzdolnień, nauką w Liceum i kreowaniem własnej przyszłości serdecznie zapraszamy!

Społeczność LO w Sierpcu