Home Aktualności Wydarzenia 2018/2019 Sukces Magdaleny i Jakuba!
Sukces Magdaleny i Jakuba!

5 marca 2019 r. w Warszawie odbył się wojewódzki etap drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności „Praca Organiczna 2.0” organizowanego przez Fundację Zakłady Kórnickie, nad którym honorowy patronat objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Zmagania polegały na rozwiązaniu w dwuosobowych zespołach testu, dotyczącego działalności wyżej wymienionej fundacji oraz pracy organicznej i pracy u podstaw.

Spośród 31 zespołów został wyłoniony jeden, który będzie reprezentował województwo mazowieckie w eliminacjach centralnych w Poznaniu. Jest to zespół składający się z uczniów klasy I a Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu: Magdaleny Petrykowskiej i Jakuba Sokołowskiego.

Godnymi reprezentantami naszego liceum byli również Alicja Koszczuk i Michał Olszewski.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem pana Grzegorza Radomskiego i pani Joanny Kloc.