Home Aktualności Wydarzenia 2018/2019 Spotkanie z Sebastianem Szmigielskim
Spotkanie z Sebastianem Szmigielskim

22 lutego 2019 r. odbyło się spotkanie z absolwentem naszego Liceum Sebastianem Szmigielskim, a obecnie pracownikiem Facebooka na stanowisku Agency partner.

Pan Sebastian Szmigielski ukończył Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu w 2004 r. Następnie rozpoczął studia w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku europeistyka. Dwukrotnie wyjeżdżał, w ramach wymiany studenckiej, do Francji i Korei. Dodatkowo ukończył studia zagraniczne: kierunek Strategic Marketing Managment na Bradford Collage School of Managment. W Facebooku  pracuje od 2011 roku. Jego zadanie to budowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Dzięki Jego uprzejmości i zaangażowaniu w rozwój młodzieży ze swojego rodzinnego miasta, chętnie opowiadał nam o pracy w Facebooku. Swoją uwagę poświęcił także bezpieczeństwu w sieci, nowinkom technologicznym. Mówił również o odwadze w wyborze studiów i kariery zawodowej, o stawianiu sobie ambitnych celów i wierze we własne możliwości. Ponadto chętnie odpowiadał na pytania uczniów.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i entuzjazmem młodzieży.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i entuzjazmem młodzieży.

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4