Home Aktualności Wydarzenia 2018/2019 Warsztaty „Start do kariery”
Warsztaty „Start do kariery”

20 grudnia 2018 r. w naszym liceum odbyły się warsztaty z cyklu „Start do kariery” organizowane przez firmę Gumtree. Mają one na celu przygotowanie młodzieży do podjęcia pracy w przyszłości. Zajęcia poprowadził trener tej firmy - Marcin Buczyński, absolwent naszego liceum i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczestnikami szkolenia byli uczniowie klasy I a i II a.

Spotkanie przybliżyło licealistom pojęcie przedsiębiorczości, a także uzmysłowiło im jak istotne w życiu jest posiadanie tej cechy. Warsztaty poszerzyły zakres umiejętności uczestników o poprawne przygotowanie CV oraz efektywnej autoprezentacji, zwłaszcza podczas rozmowy kwalifikacyjnej o pracę. Szczególnym zainteresowaniem uczniów cieszył się element programu, dzięki którym mogli poprzez symulacje, spróbować swoich sił w roli aplikantów.

Lekcja ta z pewnością na długo zapadnie w pamięci młodzieży oraz zaowocuje w przyszłości sukcesami zawodowymi.

Dnia 20 grudnia 2018 r. w naszym liceum odbyły się warsztaty przygotowujące młodzież do podjęcia pracy zarobkowej w przyszłości. Zajęcia poprowadził Marcin Buczyński, absolwent naszego liceum i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W roli uczestników wystąpili uczniowie klasy I a i II a.

Spotkanie przybliżyło licealistom pojęcie przedsiębiorczości, a także uzmysłowiło im jak istotne w życiu jest posiadanie tej cechy. Warsztaty poszerzyły zakres umiejętności uczestników o poprawne przygotowanie CV oraz efektywną autoprezentację, zwłaszcza podczas rozmowy kwalifikacyjnej o pracę. Szczególnym zainteresowaniem uczniów cieszył się element programu, w którym mogli poprzez symulacje, spróbować swoich sił w roli aplikantów.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE