Home Aktualności Wydarzenia 2018/2019 Lekcja biblioteczna w MBP
Lekcja biblioteczna w MBP

29 XI 2018 roku uczniowie klasy II a Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu uczestniczyli w lekcji bibliotecznej, propagującej czytelnictwo w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sierpcu.

Z zaciekawieniem obejrzeli również, udostępnioną w czytelni MBP, wystawę "NASZA NIEPODLEGŁA w 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości".

Dziękujemy pani Ewie Karolewskiej i pani Magdalenie Staniszewskiej za przybliżenie nam historii Sierpca i możliwość uczestnictwa w interesującej lekcji bibliotecznej.

Z zaciekawieniem obejrzeli również, udostępnioną w czytelni MBP, wystawę NASZA NIEPODLEGŁA w 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE