facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2018/2019 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

 

Pierwsza partia nowych książek już jest w bibliotece. Nasza szkoła realizacje zadania w ramach realizacji Priorytetu 3 programu wieloletniego pod nazwą „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. W ramach niego pozyskaliśmy łącznie 12 000 zł na zakup nowości wydawniczych (książek nie będących podręcznikami) w celu wzbogacenia zasobów biblioteki szkolnej o pozycje pozostające w sferze zainteresowania uczniów i służące realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego. Kupiliśmy już pierwsze pozycje uwzględniając preferencje czytelnicze naszych uczniów. Lista książek została zaopiniowana przez rodziców, Samorząd Uczniowski oraz wybraną bibliotekę publiczną.

Zachęcamy wszystkich do składania propozycji książek, o które chcielibyście wzbogacić zbiory biblioteki i które przyczyniłyby się do aktywniejszego czytania.

 

 

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

 

Pierwsza partia nowych książek już jest w bibliotece. Nasza szkoła realizacje zadania w ramach realizacji Priorytetu 3 programu wieloletniego pod nazwą „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. W ramach niego pozyskaliśmy łącznie 12 000 zł na zakup nowości wydawniczych (książek nie będących podręcznikami) w celu wzbogacenia zasobów biblioteki szkolnej o pozycje pozostające w sferze zainteresowania uczniów i służące realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego. Kupiliśmy już pierwsze pozycje uwzględniając preferencje czytelnicze naszych uczniów. Lista książek została zaopiniowana przez rodziców, Samorząd Uczniowski oraz wybraną bibliotekę publiczną.

Zachęcamy wszystkich do składania propozycji książek, o które chcielibyście wzbogacić zbiory biblioteki i które przyczyniłyby się do aktywniejszego czytania.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE