Home Aktualności Wydarzenia 2018/2019 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Pierwsza partia nowych książek już jest w bibliotece. Nasza szkoła realizacje zadania w ramach realizacji Priorytetu 3 programu wieloletniego pod nazwą „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. W ramach niego pozyskaliśmy łącznie 12 000 zł na zakup nowości wydawniczych (książek nie będących podręcznikami) w celu wzbogacenia zasobów biblioteki szkolnej o pozycje pozostające w sferze zainteresowania uczniów i służące realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego. Kupiliśmy już pierwsze pozycje uwzględniając preferencje czytelnicze naszych uczniów. Lista książek została zaopiniowana przez rodziców, Samorząd Uczniowski oraz wybraną bibliotekę publiczną.

Zachęcamy wszystkich do składania propozycji książek, o które chcielibyście wzbogacić zbiory biblioteki i które przyczyniłyby się do aktywniejszego czytania.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE