Home Aktualności Wydarzenia 2018/2019 Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. To niezwykłe święto jest okazją do tego, by podziękować nauczycielom za trud i pracę włożoną w kształtowanie umysłów uczniów, rozwijanie ich pasji i zainteresowań. W tym roku Nagrodą Dyrektora Szkoły zostali uhonorowani następujący nauczyciele: pani Jadwiga Chojnacka, pan Jarosław Czarnomski, pani Aleksandra Listkowska, pani Alicja Wawrocka - Świeczkowska, pani Jolanta Wiśniewska, pani Beata Zdrojewska. Nagrodę Starosty Sierpeckiego otrzymał pan Grzegorz Radomski.

Aby wyrazić wdzięczność nauczycielom i podziękować im za codzienny trud, uczniowie klasy III c, pod kierunkiem wychowawczyni pani Aleksandry Listkowskiej, przygotowali część artystyczną. Uczniowie dziękowali za największy dar, za przekazaną wiedzę oraz cierpliwość, okazywaną im każdego dnia.