facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2018/2019 Sukces naszych uczniów w konkursie historycznym
Sukces naszych uczniów w konkursie historycznym

 

27 września 2018 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się Konkurs Wiedzy o Polsce oraz Mieście Sierpc pt. „W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości”. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasi uczniowie: Piotr Ikier, Konrad Klimek, Michał Olszewski, zajęli I miejsce. Gratulujemy!

Uczniowie z innych szkół, których wizerunek został upubliczniony na zdjęciu mogą wyrazić wolę jego usunięcia, przesyłając informację na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .