Home Aktualności Wydarzenia 2018/2019 Inauguracja roku szkolnego 2018/2019
Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

3 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2018/2019. W uroczystości inaugurującej to wydarzenie wzięła udział społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego.

Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia pani dyrektor Ewy Jancewicz, która przywitała wszystkich bardzo serdecznie po dwumiesięcznej przerwie oraz przedstawiła plany i założenia do realizacji w nadchodzących miesiącach. W swojej wypowiedzi pani dyrektor szczególną uwagę poświęciła uczniom i radzie pedagogicznej. Młodzież przyjęła życzenia, aby ten rok szkolny był czasem nowych wyzwań, intensywnej pracy, nawiązywania znajomości, zdobywania umiejętności istotnych dla przyszłej drogi życiowej. Dla nauczycieli zbliżający się czas ma być pełen satysfakcji, jaką daje dobrze wykonana praca.