Sukces Klaudii

Już po raz piąty Koło Naukowe Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku zaprosiło uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie plastycznym pt.: „Inżynieria środowiska, czyli..”.

Celem przedsięwzięcia było zainteresowanie uczniów szkół średnich zagadnieniami z zakresu inżynierii środowiska. Zadaniem uczestników konkursu było przygotować pracę w formie plakatu, dowolną techniką dającego odpowiedź na pytanie: Co oznacza pojęcie INŻYNIERIA ŚRODOWISKA?

Przy ocenianiu plakatów były brane pod uwagę: poprawność merytoryczna i walory artystyczne.

Z naszego Liceum prace na konkurs przygotowały: Klaudia Ciemiecka i Adrianna Kluska z klasy II b, uczennice p. Beaty Zdrojewskiej.

Laureatką I miejsca została Klaudia Ciemiecka.

Nagrody i dyplomy zostały wręczone w dniu 5 czerwca 2018 r. w Światowym Dniu Ochrony Środowiska Naturalnego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.