Home Aktualności Wydarzenia 2017/2018 XIV Memoriał im. M. Nowakowskiego
XIV Memoriał im. M. Nowakowskiego

21 marca po raz czternasty uczciliśmy na sportowo pamięć o Panu Marku Nowakowskim, nauczycielu wychowania fizycznego naszego Liceum, który odszedł nagle w wieku 50 lat. Uroczystego otwarcia turnieju piłkarskiego dokonała Pani Ewa Nowakowska, żona Pana Marka, wieloletnia Dyrektor Szkoły.

Po wielu zaciętych i emocjonujących spotkaniach ostatecznie w tym roku zwyciężyła drużyna klasy III b w składzie: Kacper Pufelski, Cezary Kowalski,  Bartosz Mazurowski, Piotr Mazurowski,

Wiktor Pikulski, Maciej Jabłoński, Paweł Szatkowski, Piotr Wojda, Bartek Meller i Piotr Jędrzejewski. Kapitan zwycięskiej drużyny otrzymał okazały przechodni puchar.

W tym roku nietypowo gościliśmy na turnieju drużynę I Liceum Ogólnokształcącego PUL. Dziękujemy uczniom i opiekunom PUL za wspólną zabawę i postawę fair play.

Klasyfikacja końcowa: I miejsce – klasa III b, II miejsce – klasa II b, III miejsce – klasa III d.

Do zobaczenia za rok na jubileuszowym XV Memoriale ;)

Do zobaczenia za rok na jubileuszowym XV Memoriale ;)

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE