facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2017/2018 Szkolenie "Animator czasu wolnego"
Szkolenie "Animator czasu wolnego"

 

W dniach 17-18.02.2018 r. w naszym Liceum odbyło się szkolenie Akademii Rainbow. Temat: Animator czasu wolnego. 15 naszych uczniów dowiedziało się jak wygląda praca animatora oraz zdobyło wiedzę i umiejętności z tego zakresu.

Akademia jest częścią jednej z największych firm turystycznych w Polsce – Rainbow Tours, która co roku rekrutuje do pracy animatora ponad 100 młodych ludzi. Czworo naszych uczniów wyraziło chęć podjęcia pracy już w tym sezonie. Przeszli rekrutację i mają olbrzymie szanse na fascynującą wakacyjną pracę na wielu turystycznych kierunkach.

Dziękujemy Akademii Rainbow za umożliwienie odbycia szkolenia w naszej szkole, panu Krzysztofowi Sikorskiemu i pani Katarzynie Zygier za fantastyczne szkolenie oraz firmie Wakacje.pl Sierpc za ufundowanie obiadu i napojów dla uczestników.