Home Aktualności Wydarzenia 2017/2018 Szkolenie "Animator czasu wolnego"
Szkolenie "Animator czasu wolnego"

W dniach 17-18.02.2018 r. w naszym Liceum odbyło się szkolenie Akademii Rainbow. Temat: Animator czasu wolnego. 15 naszych uczniów dowiedziało się jak wygląda praca animatora oraz zdobyło wiedzę i umiejętności z tego zakresu.

Akademia jest częścią jednej z największych firm turystycznych w Polsce – Rainbow Tours, która co roku rekrutuje do pracy animatora ponad 100 młodych ludzi. Czworo naszych uczniów wyraziło chęć podjęcia pracy już w tym sezonie. Przeszli rekrutację i mają olbrzymie szanse na fascynującą wakacyjną pracę na wielu turystycznych kierunkach.

Dziękujemy Akademii Rainbow za umożliwienie odbycia szkolenia w naszej szkole, panu Krzysztofowi Sikorskiemu i pani Katarzynie Zygier za fantastyczne szkolenie oraz firmie Wakacje.pl Sierpc za ufundowanie obiadu i napojów dla uczestników.