Home Aktualności Wydarzenia 2017/2018 10. naszych uczniów w finale Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Wygraj indeks”

Miło nam poinformować, że nasi licealiści: Maciej Jabłoński, Paulina Kossowska, Bartosz Mazurowski, Kacper Pufelski, Bartłomiej Meller, Piotr Wojda, Cezary Kowalski, Marta Lasek, Aleksandra Sławińska, Wiktor Pikulski zakwalifikowali się do zawodów finałowych Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Wygraj indeks” organizowanych przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Finał konkursu odbędzie się 10 marca 2018 r. w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.

Uczniowie przygotowują się do konkursu pod kierunkiem pani Beaty Zdrojewskiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy uzyskania tytułu laureata!