Sukces Czarka

27 stycznia 2018 r. odbyły się eliminacje ustne etapu okręgowego XLIV Olimpiady Historycznej. Wzięli w nich udział nasi uczniowie: Piotr Ikier z klasy II a, Małgorzata Ozimkiewicz z klasy III a, Cezary Drozd z klasy III a.

Z przyjemnością i radością informujemy, że I miejsce zajął Cezary Drozd i zakwalifikował się do finału XLIV Olimpiady Historycznej.

Uczniowie przygotowywali się do olimpiady pod kierunkiem pana Grzegorza Radomskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE