Home Aktualności Wydarzenia 2017/2018 Deutschfreund 2017
Deutschfreund 2017

15 listopada 2017r. odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2017, organizowany już po raz szesnasty przez Łowcy Talentów JERSZ.

Uczniowie pierwszych i drugich klas – Jakub Piątkowski z kl. I b, Michał Zduńczyk z kl. I a, Kacper Siennicki z kl. I b, Piotr Ikier z kl. II a (opiekun: pani Alicja Wawrocka – Świeczkowska) i Paulina Osiecka z kl. II a (opiekun: pani Marta Zaleska) – zmierzyli się z testem wielokrotnego wyboru w dwóch kategoriach (klasa pierwsza i klasa druga/trzecia).

Miło nam poinformować, że Piotr Ikier został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund 2017, uzyskując 89,73% punktów i tym samym zajmując 1 miejsce w województwie mazowieckim i 24 w kraju. Uczeń Jakub Piątkowski otrzymał Dyplom Uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach pierwszych. Pozostali uczniowie otrzymali Dyplomy Uczestnika.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!