• Telefon i FAX

Tel. 024-275-22-01
    Fax 024-275-22-72

Home Aktualności Wydarzenia 2017/2018 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Weltsprachen” rozstrzygnięty!
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Weltsprachen” rozstrzygnięty!

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jesiennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Weltsprachen” organizowanego przez Wydawnictwo Synapsa z Łodzi. Konkurs polegał na rozwiązaniu przez uczniów testu obejmującego 20 pytań badających umiejętności w zakresie posiadanego słownictwa, zwrotów, komunikacji oraz gramatyki. Test dla poszczególnych klas charakteryzował rosnący stopień trudności.

W kategorii klas pierwszych najlepszy wynik uzyskał Michał Zduńczyk – uczeń klasy I a (opiekun: pani Alicja Wawrocka – Świeczkowska). Wśród uczniów klas drugich najlepszy wynik uzyskał Piotr Ikier z klasy II a (opiekun: pani Alicja Wawrocka – Świeczkowska), zaś w kategorii klas III najlepsza okazała się Kinga Kamińska – uczennica klasy III a (opiekun: pani Marta Zaleska).

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie gratulujemy!