• Telefon i FAX

Fax 024-275-22-72

Home Aktualności Wydarzenia 2017/2018 Inauguracja roku szkolnego 2017/2018
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

4 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018. W uroczystości inaugurującej to wydarzenie wzięła udział społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego.

Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia pani dyrektor Ewy Jancewicz, która przywitała wszystkich bardzo serdecznie po dwumiesięcznej przerwie oraz przedstawiła plany i założenia do realizacji w nadchodzących miesiącach. W swojej wypowiedzi pani dyrektor szczególną uwagę poświęciła uczniom i radzie pedagogicznej. Młodzież przyjęła życzenia, aby ten rok szkolny był czasem nowych wyzwań, intensywnej pracy, nawiązywania znajomości, zdobywania umiejętności istotnych dla przyszłej drogi życiowej. Dla nauczycieli zbliżający się czas ma być pełen satysfakcji, jaką daje dobrze wykonana praca.

4 września 2017 r. społeczność szkolna Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego pożegnała odchodzącą na emeryturę panią Danutę Gąsiorowską.