• Telefon i FAX

Tel. 024-275-22-01
    Fax 024-275-22-72

Home Aktualności Wydarzenia 2016/2017 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu odbyła się uroczystość wręczenia świadectw promocyjnych uczniom klas pierwszych i drugich. W zakończeniu roku szkolnego 2016/2017 uczestniczyli również: pani Agnieszka Malanowska Sekretarz Powiatu Sierpeckiego, pani Teresa Domagalska Prezes Oddziału Powiatowego ZNP w Sierpcu, pani Iwona Olszewska Przewodnicząca Rady Szkoły, rodzice. Był to dzień wyjątkowy zarówno dla uczniów, jak i ich wychowawców, nauczycieli, rodziców – czas refleksji, podsumowań.

Pani dyrektor Ewa Jancewicz gratulowała uczniom sukcesów w nauce, odkrywania pasji, rozwijania talentów i realizacji nowych wyzwań. Podziękowała za podejmowanie różnych inicjatyw i twórczych działań oraz za otwartość i szczerość. Następnie złożyła wyrazy wdzięczności nauczycielom za zaangażowanie w kształtowanie postaw i umysłów młodych ludzi, motywowanie ich do działania. W szczególny sposób podziękowała za lata pracy pani Anicie Leszczyńskiej, która przechodzi na emeryturę. Pani dyrektor Ewa Jancewicz słowa wdzięczności skierowała również do rodziców, dziękując im za życzliwość, współpracę i zaangażowanie w życie szkoły, a w szczególności za pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych.

Po przemówieniach Gości i przewodniczącego SU, zostały wręczone listy pochwalne dla uczniów, listy gratulacyjne dla rodziców oraz nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, szczególne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz pracę wolontariacką.

Nagrodę Starosty Sierpeckiego otrzymała Joanna Szymańska, uczennica klasy I b, która uzyskała średnią ocen 5,31. Nagrodę – w imieniu pana Jana Laskowskiego Starosty Sierpeckiego – wręczyła pani Agnieszka Malanowska Sekretarz Powiatu Sierpeckiego.

List pochwalny, który jest najwyższym wyróżnieniem dla uczniów klas pierwszych i drugich otrzymali:

z klasy I a: Piotr Ikier, Przemysław Liszewski, Paulina Mocka, Anna Przybyszewska;

z klasy I b: Klaudia Ciemiecka, Katarzyna Julia Chmielewska, Alicja Laskowska, Zuzanna Liszewska, Paulina Skarzyńska, Kacper Sokołowski, Joanna Szymańska;

z klasy I c: Angelika Dolacka, Zofia Kaźmierczak, Weronika Kowalska, Kacper Tomczak;

z klasy I d: Paulina Jeżewska, Maria Korpolińska, Oliwia Kratkowska, Katarzyna Pleśniak, Paulina Smolińska, Tatiana Waśko;

z klasy II a: Kinga Bartkowska, Paulina Bartoszewska, Magdalena Dołasińska, Jan Domański, Kinga Kamińska;

z klasy II b: Cezary Kowalski, Bartosz Mazurowski, Wiktor Pikulski, Piotr Wojda;

z klasy II c: Monika Rudzińska;

z klasy II d: Katarzyna Woźniak.

Rodzice wyróżnionych uczniów odebrali listy gratulacyjne.

Następnie pani dyrektor Ewa Jancewicz wraz wychowawcami: Marleną Bogucką, Magdaleną Krasińską, Zofią Froncek, Katarzyną Łukowską, Martą Zaleską, Małgorzatą Chalicką, Jolantą Wiśniewską, Krystyną Witkowską, wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem:

klasa I a: Piotr Ikier – 5,20; Przemysław Liszewski – 5,13; Paulina Mocka – 5,06; Anna Przybyszewska – 5,00; Paweł Wierzbicki – 4,94; Dagmara Tyndorf – 4,82; Paulina Osiecka – 4,81; Mateusz Grzegrzółka – 4,75; Mariusz Olendrzyński – 4,75; Daria Olszewska – 4,75;

klasa I b: Joanna Szymańska – 5,31; Alicja Laskowska – 5,19; Kacper Sokołowski – 5,19; Katarzyna Julia Chmielewska – 5,13; Klaudia Ciemiecka – 5,13; Zuzanna Liszewska – 5,06; Paulina Skarzyńska – 5,06; Jakub Barłóg – 4,94; Zuzanna Wysocka – 4,94; Mateusz Zieliński – 4,94; Sylwia Piątkowska – 4,88; Bartosz Sowiński – 4,88; Mateusz Wróblewski – 4,88; Patryk Dołasiński – 4,81; Adrianna Kluska – 4,80; Kacper Koszalski – 4,75; Martyna Radwańska – 4,75; Sebastian Sawicki – 4,75;

klasa I c: Angelika Dolacka – 5,19; Weronika Kowalska – 5,19; Zofia Kaźmierczak – 5,00; Kacper Tomczak – 5,00; Martyna Maciejewska – 4,88; Emilia Żebrowska – 4,88; Klaudia Lipińska – 4,81; Dawid Nowakowski – 4,81; Karolina Chrzanowska – 4,75; Przemysław Fydryszewski – 4,75; Dominika Sugajska – 4,75;

klasa I d: Tatiana Waśko – 5,13; Paulina Jeżewska – 5,06; Maria Korpolińska – 5,00; Oliwia Kratkowska – 5,00; Katarzyna Pleśniak – 5,00; Paulina Smolińska – 5,00; Justyna Sekulska – 4,87;

klasa II a: Kinga Bartkowska – 5,11; Paulina Bartoszewska – 5,11; Kinga Kamińska – 5,11; Magdalena Dołasińska – 5,00; Jan Domański – 5,00; Nina Jachowicz – 4,78; Adrianna Kędzierska – 4,78;

klasa II b: Cezary Kowalski – 5,20; Bartosz Mazurowski – 5,00; Wiktor Pikulski – 5,00; Piotr Wojda – 5,00; Kacper Pufelski – 4,90; Radosław Motyka – 4,90; Paulina Kossowska – 4,80;

klasa II c: Monika Rudzińska – 5,00; Jakub Olszewski – 4,80; Aleksandra Sławińska – 4,80;

klasa II d: Katarzyna Woźniak – 5,00; Zuzanna Dołasińska – 4,90; Marta Watkowska – 4,80.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Ewa Jancewicz życzyła wszystkim, by nadchodzący czas wakacji był pełen niezapomnianych wrażeń, czasem wytchnienia od nauki i pracy w otoczeniu przyrody oraz nabierania sił do podejmowania nowych wyzwań.