• Telefon i FAX

Tel. 024-275-22-01
    Fax 024-275-22-72

Home Aktualności Wydarzenia 2016/2017 Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Politechnika, czyli …”
Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Politechnika, czyli …”

W kwietniu br. Politechnika Warszawska Filia w Płocku ogłosiła II edycję Konkursu Plastycznego „Politechnika, czyli…” adresowanego do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem przedsięwzięcia było zainteresowanie uczniów zagadnieniami z zakresu studiów inżynierskich.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy w formie plakatu, który będzie stanowił odpowiedź na pytanie: „Czym zajmują się studenci, którzy kształcą się na naszej uczelni?”, czyli wariacje plastyczne na temat kierunków studiów na Politechnice Warszawskiej Filia w Płocku. Zarówno technika wykonania plakatu, jak i format były dowolne. Prace należało złożyć do 15 maja br.

W dniu 1 czerwca 2017 r. Koło Naukowe Inżynierii Środowiska obchodziło swój jubileusz 40-lecia działalności. Członkowie koła wraz z Zakładem Inżynierii Sanitarnej i Ochrony Środowiska, działającym na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku, zorganizowali seminarium: „40 LAT KOŁA NAUKOWEGO INŻYNIERII ŚRODOWISKA W 50-LETNIEJ HISTORII POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ W PŁOCKU”, podczas którego została przybliżona historia powstania i działalności koła a także wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Politechnika , czyli…”.

Wyróżnienie w konkursie otrzymała Adrianna Kluska z klasy I b, uczennica pani Beaty Zdrojewskiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.