facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2016/2017 Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

28 kwietnia 2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły uczniom klas trzecich. Był to dzień wyjątkowy zarówno dla absolwentów, jak i ich wychowawców, nauczycieli, rodziców – czas refleksji, podsumowań.

Pani dyrektor Ewa Jancewicz gratulowała absolwentom ich dojrzałości, życzyła wiary we własne siły i umiejętności, mądrego wykorzystania wiedzy w dorosłym życiu, wielu sukcesów, odkrywania pasji i realizowania marzeń, radości z życia i oczywiście powodzenia na egzaminie maturalnym. Podziękowała abiturientom za to, że starali się traktować pobyt w naszej szkole nie tylko jako przepustkę do egzaminu maturalnego i na wyższe studia, ale wykorzystali Liceum jako miejsce do pozytywnego działania.

Po uroczystym złożeniu przez absolwentów ślubowania i pożegnaniu się ze sztandarem szkoły, pani dyrektor Ewa Jancewicz wręczyła Nagrody Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu, listy pochwalne dla uczniów, listy gratulacyjne dla rodziców, nagrody książkowe za ukończenie szkoły z wyróżnieniem oraz szczególne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Ponadto zostały wręczone medale i dyplomy za osiągnięcia sportowe oraz dyplomy i podziękowania za zaangażowanie w różne przedsięwzięcia realizowane w naszym Liceum.

Nagrody Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego – przyznawane od roku szkolnego 2016/2017 – otrzymali:

Primus Inter Pares – Bartosz Ikier

Najlepszy Matematyk 2017 – Kamil Kupniewski i Damian Lewandowski

Najlepszy Informatyk 2017 – Marcin Wojdat

Najlepszy Lingwista 2017 – Maciej Relidziński.

Warunkiem otrzymania Nagrody Dyrektora było: uzyskanie wysokich wyników w nauce, oceny wzorowej z zachowania oraz nagrody i wyróżnienia w olimpiadach, konkursach przedmiotowych.

Listy pochwalne – decyzją Rady Pedagogicznej – otrzymali:

z klasy III a: Kamil Kupniewski, Damian Lewandowski, Maciej Relidziński, Monika Kucharska;

z klasy III b: Aneta Domagalska, Małgorzata Bigorajska;

z klasy III d: Bartosz Ikier, Majka Zimnawoda, Nina Mirosławska, Anna Baranowska;

z klasy III e: Sandra Gąsiorowska, Łukasz Budzich.

Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne: Marzena i Zenon Kupniewscy, Marlena i Wojciech Lewandowscy, Hanna i Janusz Relidzińscy, Ewa i Adam Kucharscy, Ewa i Krzysztof Domagalscy, Dorota i Krzysztof Bigorajscy, Dorota i Edward Ikier, Anna i Jarosław Zimnawoda, Lidia i Marcin Mirosławscy, Katarzyna i Ryszard Baranowscy, Agata i Paweł Gąsiorowscy, Agnieszka i Grzegorz Budzich.

Następnie pani dyrektor Ewa Jancewicz wraz wychowawcami klas trzecich: Aleksandrą Listkowską, Marleną Peplinską, Joanną Kloc, Agatą Jaworską, Marzanną Urbańską, Joanną Kosiorek, wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem (średnia ocen powyżej 4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie):

klasa III a: Monika Kucharska – 5,0; Kamil Kupniewski – 4,94; Damian Lewandowski – 4,89; Maciej Relidziński – 4,89;

klasa III b: Aneta Domagalska – 5,0; Małgorzata Bigorajska – 4,78; Ewa Jezierska – 4,78; Magdalena Mróz – 4,78; Michał Rybka – 4,78; Joanna Woźniakowska – 4,78;

klasa III d: Bartosz Ikier – 5,33; Majka Zimnawoda – 5,11; Nina Mirosławska – 5,0; Anna Baranowska – 4,78; Iwona Szczyglińska – 4,78;

klasa III e: Sandra Gąsiorowska – 5,0; Karolina Kłobukowska – 4,94; Monika Kulińska – 4,94; Patrycja Manelska – 4,94; Daria Biernacka – 4,89; Łukasz Budzich – 4,89; Anna Mazurowska – 4,89; Marta Rzeszotarska – 4,89; Natalia Tyndorf – 4,89; Paulina Ostrowska – 4,78; Weronika Goleniewska – 4,78;

klasa III f: Amelia Kłobukowska – 4,78; Katarzyna Krzemińska – 4,78.

Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe za ukończenie szkoły z wyróżnieniem, które ufundowała Rada Rodziców.

Po wręczeniu pozostałych nagród, medali, dyplomów i podziękowań, nadszedł moment, kiedy poszczególni uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia liceum.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Ewa Jancewicz podziękowała rodzicom za życzliwość, współpracę i zaangażowanie w życie naszego Liceum, a w szczególności za pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych. Indywidualne podziękowania otrzymali: Agnieszka Lewandowska, Iwona Pesta, Marek Długokęcki, Wioletta Cichocka, Mariola i Marcin Dutkiewiczowie, Bożena Jarzyńska, Piotr Woźniakowski, Józef Mróz, Janusz Jezierski, Agata Bartnicka, Ewa Chojnacka, Monika Wieszczyńska, Magdalena Linowska, Jolanta Kędzierska, Agnieszka Rzeszotarska, Iwona Tucholska, Agnieszka Kłobukowska, Alicja Kępczyńska.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: nauczycieli i wychowawców, pracowników szkoły, młodszych kolegów i młodsze koleżanki. W Liceum zrodziły się bowiem wielkie odkrycia swoich zainteresowań, talentów i pasji, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce i nieznane – stawało się zrozumiałe, przyjazne i bliskie.