Home Aktualności Wydarzenia 2015/2016 Spotkanie z panem Tomaszem Ratajczykiem
Spotkanie z panem Tomaszem Ratajczykiem

22 kwietnia 2016 roku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „A jednak warto...”. Tym razem w Liceum Ogólnokształcącym im. mjra H. Sucharskiego gościł pan Tomasz Ratajczyk – absolwent szkoły, pracownik PAN.

W przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie klas: I c (profil biotechnologiczny) i I d (profil biologiczno – medyczny). Na początku młodzież obejrzała prezentację i wysłuchała wykładu na temat „Czy można usłyszeć cząstki chemiczne”. Druga część spotkania pozwoliła poznać bliżej pana Tomasza Ratajczyka i wysłuchać Jego wspomnień związanych ze szkołą. Gość bardzo chętnie odpowiadał też na pytania młodzieży.

Inicjatywie towarzyszyła miła atmosfera, absolwent LO zyskał ogromną sympatię uczniów. Mamy nadzieję, że nie jest to Jego ostatnia wizyta w placówce.

Spotkanie zorganizowała klasa I c wraz z wychowawczynią panią Anną Jankowską.