Home Aktualności Wydarzenia 2015/2016 Igor Ikier laureatem XX Konkursu Chemicznego „Wygraj indeks”
Igor Ikier laureatem XX Konkursu Chemicznego „Wygraj indeks”

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego przystąpili do XX edycji Konkursu Chemicznego „Wygraj Indeks” organizowanego przez Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy polegał na rozwiązaniu zadań otwartych do dnia 14 lutego 2016 roku. Po sprawdzeniu prac Komisja Konkursowa wyłoniła finalistów, wśród których znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Igor Ikier z kl. III f, Anna Jankowska z kl. III f, Sylwia Nagiewicz z kl. III f, Aleksandra Kopycińska z kl. III f, Maja Rudzińska z kl. III d, Małgorzata Szychułda z kl. III d oraz Karolina Pracka z kl. III d.

19 marca 2016 roku w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej odbył się finał konkursu. Licealiści rozwiązywali zadania z drugiego etapu.

Miło nam poinformować, że laureatem XX edycji Konkursu Chemicznego „Wygraj Indeks” został Igor Ikier, zdobywając indeks Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej.

Opiekunem uczniów jest pani Jolanta Wiśniewska.