facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2013/2014 Karolina Meller laureatką Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego USKI
Karolina Meller laureatką Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego USKI

Karolina Meller, uczennica klasy I f Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu, została laureatką Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego w Krakowie.

Karolina to uczennica z duszą artysty. Fotografuje, maluje, śpiewa, recytuje, pisze wiersze i teksty piosenek. Naukę w liceum rozpoczęła od wystawy niezwykle oryginalnych i pięknych zdjęć wykonanych na terenie szkoły. Otrzymała wyróżnienie w konkursie „Biesiada Literacka” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku, a także zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej w kategorii prac plastycznych i w kategorii test sprawdzający wiedzę. Była autorką scenariusza i reżyserem montażu słowno –muzycznego z okazji 223. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wraz z koleżankami i kolegami ukończyła 18. godzinny kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wśród wielu przedsięwzięć, w których Karolina brała udział podczas gimnazjalnej edukacji na szczególną uwagę zasługuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Carte de Voeux 2012” organizowany przez ambasadę Francji w Polsce, którego była laureatką. Ambitna licealistka doskonale godzi dodatkowe obowiązki i pasje z bieżącym przygotowaniem się do zajęć, czego dowodem jest wysoka średnia za pierwszy semestr.

Karolina Meller to miła, radosna, empatyczna i życzliwa koleżanka, która dla każdego ma ciepłe słowo i pomocną dłoń. Gratulujemy Jej uzyskanego stypendium i życzymy dalszych sukcesów w spełnianiu marzeń.