facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2013/2014 Konkurs fotograficzny „Człowiek w obiektywie – fotografia zwierciadłem jego uczuć i pasji”
Konkurs fotograficzny „Człowiek w obiektywie – fotografia zwierciadłem jego uczuć i pasji”

30 maja 2014 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego „Człowiek w obiektywie – fotografia zwierciadłem jego uczuć i pasji”, organizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Przeznaczony był on zarówno dla dzieci z klas I-III, IV-VI, jak i dla gimnazjalistów oraz młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych.

Wszystkie zdjęcia musiały spełniać podstawowe zadanie, a mianowicie ukazać ludzi w naturalnych czynnościach życiowych, a także wyrazić ich przeżycia.

Na konkurs wpłynęło 127 prac, a więc jury nie miało łatwego wyboru. Poza tym liczyła się nie tylko strona techniczna wykonanej fotografii, ale także uwzględniano jej walory artystyczne, które pozwalały nazwać dane zdjęcie swoistym dziełem sztuki.

Sukces w tym konkursie odniosła uczennica naszego Liceum, Aneta Michalska (kl. I e, opiekun – pani Anna Buczyńska), która w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęła I miejsce.

Laureatce gratulujemy i życzymy rozwoju pasji fotografowania potwierdzonego kolejnymi zwycięstwami.