Home Aktualności Wydarzenia 2013/2014 Konkurs Matematyczny PANGEA
Konkurs Matematyczny PANGEA

10 stycznia 2014 roku odbył się I etap Konkursu Matematycznego PANGEA. Liceum Ogólnokształcące im. mjra H. Sucharskiego reprezentowało 32 uczniów klas pierwszych, 25 uczniów klas drugich i 28 uczniów klas trzecich. Zmierzyli się oni z 15 zadaniami o różnym stopniu trudności.

Do drugiego etapu – finału, który miał miejsce 28 marca 2014 roku w Warszawie, zakwalifikowało się 8 osób. Wśród nich znaleźli się: Krystian Brzeziński (kl. III d) i Weronika Zaborowska (kl. I e) – uczniowie pani Barbary Białeckiej, Michał Krajewski (kl. I b), Jakub Jankowski (kl. I b), Mateusz Wojtczak (kl. II c), Paulina Okraszewska (kl. III c) oraz Cezary Smólczyński (kl. I b) – uczniowie pani Beaty Zdrojewskiej, Kamil Watkowski (kl. I c) – uczeń pana Mariusza Barańskiego.

Ceremonia rozdania nagród odbyła się 29 kwietnia 2014 roku. W tegorocznej edycji Konkursu Matematycznego PANGEA wzięło udział 103264 uczniów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!