facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2011/2012 Sukces Marcina Buczyńskiego
Sukces Marcina Buczyńskiego

Z radością informujemy, że Marcin Buczyński uczeń kl. II c został laureatem Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego w Krakowie.

Marcin osiąga bardzo dobre wyniki w nauce oraz wykazuje zainteresowania wieloma dziedzinami nauki. Szczególnie lubi matematykę. Osiąga również bardzo dobre wyniki w przedmiotach humanistycznych. Marcin m.in. jest finalistą Rejonowego Konkursu Matematycznego „Gamma”, dwukrotnym laureatem Biesiady Literackiej w Płocku. Został zakwalifikowany na IV Kongres Młodych Matematyków Polskich, który odbędzie się na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego w dniach 20-23 września 2012 roku. Ponadto reprezentuje szkołę w zawodach sportowych uzyskując czołowe lokaty zarówno zespołowo, jak i indywidualnie.

Marcin angażuje się w różnorodną działalność na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. Do najważniejszych przedsięwzięć podejmowanych w szkole należy organizacja i prowadzenie imprez szkolnych (m.in. Otrzęsinki, Mikołajki, Dzień Odkrywców Talentów) oraz zaangażowanie w pracę Samorządu Uczniowskiego, którego jest wiceprzewodniczącym. Ponadto jest liderem projektu „Młody Obywatel” oraz bierze udział w projekcie „Sejm Dzieci i Młodzieży”.

Marcin, oprócz sukcesów naukowych jest również aktywnym i wyróżniającym się działaczem na rzecz społeczności szkolnej, inicjatorem akcji ogólnospołecznych, miłym i lubianym uczniem i kolegą.

Serdecznie gratulujemy!