facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Home Aktualności Wydarzenia 2011/2012 Projekt „Młody Obywatel”
Projekt „Młody Obywatel”

Dnia 6 czerwca 2012 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Sierpcu odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Młody Obywatel”. Do udziału w spotkaniu zaproszono przedstawicieli władz, lokalne media, społeczność szkoły, a także reprezentantów Muzeum Wsi Mazowieckiej, Centrum Kultury i Sztuki oraz Biblioteki Miejskiej, którzy byli sojusznikami całego przedsięwzięcia.

Osobom biorącym udział w uroczystości przybliżono cele, założenia oraz kolejne etapy realizowanych zadań. Na szczególną uwagę podczas prezentacji zasłużyła jednak strona internetowa dotycząca Sierpca (www.losierpc-mlodyobywatel.cba.pl), która jest efektem kilkumiesięcznej pracy uczniów objętych projektem. Cała uroczystość przebiegła zgodnie z przygotowanym planem, prowadzącym spotkanie udało się zrealizować wszystkie jego etapy. Wrażenia zaproszonych gości były bardzo pozytywne, do wykonanej przez grupę projektową pracy oraz jej widocznych efektów wszyscy odnieśli się z niezwykłym entuzjazmem, a także zaproponowali dalszą współpracę. Na zakończenie sojusznicy otrzymali podziękowania i foldery dotyczące projektu.

Projekt „Młody Obywatel” był realizowany od października 2011 r. do czerwca 2012 r. Liderami grupy byli Karolina Nowak z klasy II f i Marcin Buczyński z klasy II c, a pozostali uczniowie zaangażowani w jego realizację to: Aleksandra Penszyńska, Wojciech Podgórski, Kamil Pikulski, Hubert Maciejewski, Katarzyna Janiszewska, Przemysław Liszewski, Rafał Kotarski, Jakub Brodziński, Mateusz Słomkowski, Michał Nawrocki, Kamil Michewicz i Michał Pikulski. Za przygotowanie poszczególnych części prezentacji odpowiedzialni byli uczniowie z grupy projektowej.

Koordynatorkami całego przedsięwzięcia były p. Magdalena Wysocka i p. Jolanta Wiśniewska.Pokaż galerię