Home Aktualności Wydarzenia 2011/2012 Warsztaty „Zarządzane budżetem domowym w rodzinie europejskiej”
Warsztaty „Zarządzane budżetem domowym w rodzinie europejskiej”

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Dnia 13 czerwca 2012 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty dla klas pierwszych pt. „Zarządzane budżetem domowym w rodzinie europejskiej”.

Uczniowie mieli okazję w sposób ciekawy zapoznać się z tworzeniem i kontrolą budżetu domowego na przykładach wybranych krajów UE. Podczas pracy warsztatowej poznali efektywne sposoby „oszczędzania” na wydatkach domowych, zdobyli umiejętności planowania dochodów i wydatków, gospodarowania niewielkimi lub małymi pieniędzmi oraz definiowali źródła niekontrolowanych wypływów. Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczniów, pobudziły ich też do kreatywności.

Spotkania poprowadzone były przez szkoleniowca – trenera Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej w Płocku – panią Katarzynę Szczawińską – Kamelską.

Warsztaty zorganizowała p. Iwona Bielicka.