Home Aktualności Wydarzenia 2011/2012 I miejsce Karoliny Kraski w Konkursie Plastycznym „Przyroda – Twój Przyjaciel”
I miejsce Karoliny Kraski w Konkursie Plastycznym „Przyroda – Twój Przyjaciel”

Dnia 11 czerwca 2012 roku w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Płocku odbyło się uroczyste zakończenie konkursu plastycznego „Przyroda – Twój Przyjaciel”, połączone z otwarciem wystawy nadesłanych prac. Celem konkursu było poznanie najpopularniejszych gatunków zwierząt żyjących w polskich lasach, pogłębienie znajomości ich biologii i wymagań środowiskowych, poznanie zasad ochrony gatunkowej tych zwierząt. Adresatami konkursu były dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodzież wszystkich typów szkół. Prace plastyczne mogły być wykonywane techniką dowolną. Można również było zgłaszać własne zdjęcia. Tematem wiodącym XXXV Jubileuszowej Edycji 2012 były „Zwierzęta lasu”.

Młodzież naszego liceum w od wielu lat bierze udział w kolejnych edycjach konkursu zajmując czołowe miejsca. W tegorocznej jubileuszowej I miejsce zdobyła uczennica klasy I e Karolina Kraska, która wykonała pracę pod kierunkiem nauczyciela biologii p. Marzanny Urbańskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!