facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 
Home Aktualności Wydarzenia Do roku 2006 Konkurs Moje finanse - z klasy do kasy"
Konkurs Moje finanse - z klasy do kasy"
Dnia 20 marca 2006 r. w auli Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku odbył się finał regionalny ogólnopolskiego konkursu „Moje finanse - z klasy do kasy", organizowanego przez „Gazetę Wyborczą", Narodowy Bank Polski, Fundację Kronenberga oraz Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Był on zwieńczeniem 8 tygodni inwestowania wirtualnych 100 000 zł na giełdzie. Udział w konkursie wzięło ok. 200 komitetów, w tym 5 zespołów z naszej szkoły, składających się z uczniów I klas. Ich opiekunem była p. prof. Zofia Froncek -  nauczyciel podstaw przedsiębiorczości. Do finału regionalnego zakwalifikował się jeden z nich w składzie: Michał Antoszewski, Michał Krawczyk, Maciej Markowski, Łukasz Redecki, Paweł Szewczuk. Finał polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy ekonomicznej, składającego się z 30 pytań. Uczniowie naszego liceum zdobyli 22 punkty, co było drugim rezultatem. Jednak po zsumowaniu wyników testu z zarobionymi wcześniej pieniędzmi „JEDI TEAM” uplasował się ostatecznie na trzecim miejscu. Każdy z uczestników otrzymał atrakcyjne nagrody. Zachęceni sukcesem członkowie komitetu, przygotowują się już do kolejnych konkursów związanych z inwestowaniem na giełdzie.


Osoby biorące udział w ogólnopolskim konkursie Moje Finanse Z Klasy do Kasy:

Michał Krawczyk

Maciej Markowski
Hubert Olejniczak
Adrian Ogonowski

Michał Antoszewski
Bartek Czyżyński
Bartek Maciejewski


Paweł Szewczuk
Paweł Niewiadomski
Stanisław Fiediuk
Tomasz Ludowniczak
Krzysztof Kordulasiński


Michał Asztemborski
Adam Pączkowski
Tomasz Pączkowski
Dariusz Głuchowski
Justyna Wiśniewska


Dariusz Łęcki
Radosław Krysztofiak
Łukasz Redecki
Paweł Szuszkiewicz
Piotr Błoński