facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc
 •  


  Telefon i FAX


  Tel. 24-275-22-01
  Fax 24-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Home Aktualności Ogłoszenia Zapraszamy gimnazjalistów na warsztaty: "Mój pierwszy program"
Zapraszamy gimnazjalistów na warsztaty: "Mój pierwszy program"


Zapraszamy gimnazjalistów oraz uczniów naszego liceum na warsztaty „Mój pierwszy program”.
13 lutego 2017 roku w godzinach od 10 do 13 w Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu, odbędą się warsztaty z programowania.

„Mówi się często, że człowiek dotąd nie rozumie czegoś,
zanim nie nauczy tego – kogoś innego.
W rzeczywistości,
człowiek nie rozumie czegoś naprawdę,
zanim nie zdoła nauczyć tego – komputera.”
                                               [Donald E. Knuth - informatyk amerykański]

Przez programowanie rozumiemy uczenie komputera, jak ma rozwiązać konkretną sytuację problemową. Rola, jaką ona odgrywa, została trafnie ujęta w słowach D. E. Knutha – jednego z najwybitniejszych informatyków naszych czasów. Programowanie może być sposobem sprawdzenia, czy właściwie rozumiemy problem i jego rozwiązanie oraz czy potrafimy zastosować to rozwiązanie w konkretnej sytuacji i przekazać je innym osobom oraz maszynom.

Uczestnicy warsztatów będą tworzyć proste oraz bardziej skomplikowane programy pod kierunkiem koordynatora warsztatów – pani Danuty Gąsiorowskiej – nauczyciela informatyki oraz uczniów naszego Liceum.

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

 

Zgłoszenia szkół chętnych do udziału w warsztatach przyjmujemy do dnia 7 lutego br. w sekretariacie lub e-mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

 

Materiały do pobrania:


 

 Karta zgłoszeniowa