facebook losierpc

facebook tv • Adres


  Liceum Ogólnokształcące
  im. mjra Henryka Sucharskiego
  ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
  09-200 Sierpc


 • Telefon i FAX


  Tel. 024-275-22-01
  Fax 024-275-22-72


 • E-mail


  losierpc@losierpc.edu.pl


 • Formularz kontaktowy


  Wypełnij formularz kontaktowy
  Formularz


 • Kontakt z administratorem


  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
  prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Home Aktualności Ogłoszenia XIII Targi Edukacyjne
XIII Targi Edukacyjne


Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych oraz nauczycieli i rodziców na XIII Targi Edukacyjne, które odbędą się 7 lutego 2017 r. w godz. 10.20-13.30 w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu. Patronat honorowy nad targami objął Starosta Sierpecki – pan Jan Laskowski. Uroczyste otwarcie odbędzie się o godz. 10.20.

Cieszące się ogromnym zainteresowaniem targi edukacyjne od lat dostarczają młodzieży obszernych informacji, które niezbędne są do świadomego wyboru dalszej drogi kształcenia. Stanowią one swoistą giełdę edukacji, podczas której swoją ofertę zaprezentuje kilkanaście publicznych i niepublicznych uczelni, szkół policealnych oraz inne instytucje. Poprzez tę formę promujemy ideę świadomego wyboru drogi edukacyjnej, która prowadzi w późniejszym efekcie do wyboru zawodu.

Bardzo prosimy o potwierdzenie telefoniczne uczestnictwa grup młodzieży pod opieką nauczycieli, godziny do dnia 3 lutego 2017 r. do sekretariatu szkoły tel. 275-22-01 lub na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .