facebook losierpc

facebook tv



  • Adres


    Liceum Ogólnokształcące
    im. mjra Henryka Sucharskiego
    ul.Mjra Henryka Sucharskiego 2
    09-200 Sierpc


  • Telefon i FAX


    Tel. 024-275-22-01
    Fax 024-275-22-72


  • E-mail


    losierpc@losierpc.edu.pl


  • Formularz kontaktowy


    Wypełnij formularz kontaktowy
    Formularz


  • Kontakt z administratorem


    Jeśli zauważyłeś jakieś błędy na stronie
    prosimy wypełnić formularz.
Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 
Home Aktualności Ogłoszenia Uczniowie z najwyższą frekwencją I semestr roku szkolnego 2016/2017
Uczniowie z najwyższą frekwencją I semestr roku szkolnego 2016/2017

Uczniowie z najwyższą frekwencją

I semestr roku szkolnego 2016/2017

 

 

Uczniowie ze 100% frekwencją

Ikier Piotr, kl. I a

Alicja Karwowska, kl. I a

Mariusz Olendrzyński, k. I a

Tomasz Wiśniewski, kl. I b

Mateusz Wróblewski, kl. I b

Dawid Nowakowski, kl. I c

Paulina Jeżewska, kl. I d

Magdalena Dołasińska, kl. II a

Zuzanna Piątkowska, kl. II b

Mateusz Fiłyk, kl. II c

Zuzanna Ptasińska, kl. II c

 

 

Uczniowie z frekwencją powyżej 95%

kl. I a

Patrycja Starzec

Przemysław Liszewski

Michalina Dymczak

 

kl. I b

Kacper Koszalski

Katarzyna Chmielewska

Alicja Laskowska

Bartosz Sowiński

Michał Majerski

Jakub Jankowski

Ewa Meller

Dominik Malanowski

Martyna Radwańska

Sylwia Piątkowska

Kacper Sokołowski

Paulina Skarzyńska

Patryk Dołasiński

Zuzanna Wysocka

Adrianna Kluska

Joanna Szymańska

Mateusz Rzeszotarski

Łukasz Kanty

Zuzanna Liszewska

Igor Rogoziński

Jakub Barłóg

 

kl. I c

Szymon Stasiak

Zofia Kaźmierczak

Kacper Tomczak

Weronika Kowalska

Dominika Kaczmarczyk

 

kl. I d

Emilia Adamkiewicz

Joanna Budka

 

kl. II a

Bartosz Pawłowski

Monika Gabrychowicz

Nina Jachowicz

Jan Domański

 

kl. II b

Bartłomiej Meller

Patryk Barański

Cezary Kowalski

Bartosz Mazurowski

 

 

kl. II c

Paulina Mórawska

Dominika Ptasińska

 

kl. II d

Katarzyna Woźniak

Maria Sieczkowska

Karol Machulski

 

kl. III a

Cezary Brodowski

Maciej Relidziński

Damian Lewandowski

Kamil Kupniewski

Szymon Mazurowski

 

kl. III b

Sylwia Lisicka

Rybka Michał

Damian Jarzyński

Małgorzata Bigorajska

 

kl. III c

Ilona Marcinkowska

Hubert Nowak

Karol Kalinowski

 

kl. III d

Konrad Kędzierski

 

kl. III e

Daria Biernacka

Karolina Kłobukowska

Anna Mazurowska

Michał Dołasiński

Zuzanna Zielińska

Łukasz Budzich

Weronika Goleniewska

 

kl. III f

Natalia Szumska

Angelika Lewandowska

Katarzyna Krzemińska