• Telefon i FAX

Fax 024-275-22-72

Home Aktualności Ogłoszenia III Międzygimnazjalny Konkurs Biologiczny
III Międzygimnazjalny Konkurs Biologiczny

Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu organizuje w roku szkolnym 2016/2017 III Międzygimnazjalny Konkurs Biologiczny dla uczniów gimnazjów. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań biologicznych, pogłębienie wiedzy biologicznej, promowanie uczniów uzdolnionych w zakresie nauk biologicznych oraz wyróżnienie osiągnięć uczniów oraz nauczycieli przygotowujących młodzież do udziału w konkursie. W związku z tym uprzejmie prosimy o przekazanie informacji nauczycielom a za ich pośrednictwem również uczniom oraz zachęcenie ich do udziału w konkursie.

Uczestników konkursu obowiązuje znajomość materiału nauczania zawartego w Podstawie Programowej kształcenia ogólnego w części dotyczącej przedmiotu Biologia na III etapie edukacyjnym.

W załączeniu przesyłamy kartę zgłoszenia uczestnictwa, którą po dokładnym wypełnieniu należy odesłać na nasz adres najpóźniej do dnia 10 lutego 2017 r.

REGULAMIN MIĘDZYGIMNAZJALNEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO -

KARTA ZGŁOSZENIOWA -